Gülben Ergen – Esasen

          Popüler kültürün birçok alanında yer alan ve ekranlarda daima boy gösteren Gülben Ergen, “Esasen” isimli en yeni single albümü ile raflarda.

          Şarkıcılığı çok eski tarihlerden beri benimseyen ve çıkardığı albümlerle bu kulvarda da kendini kabul ettiren Gülben Ergen, geniş bir hayran kitlesine sahip. Set ve ekranlarda edindiği tecrübeyi bu alana da yansıtmayı başından beri iyi kotardı. Seyircisi ile bu denli kontak kurabilmesinde bunun payı da var.

          Albüm ve sahnelerdeki başarısında doğru isimlerle çalışmasının da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Genelde kariyerinin tepe noktasında yer alan müzisyenlerle çalışan şarkıcı, bu tavrının meyvelerini de topluyor.

Gülben Ergen-Esasen-en yenileri-2

          “Esasen” şarkısı da Gülben Ergen’in aynı yöntemi uyguladığı bir çalışma. Türk Pop Müziği’nde son yılların en üretken isimlerinden biri olan Soner Sarıkabadayı ile işbirliği yapmış single için. Söz ve müziğini Sarıkabadayı’nın üstlendiği şarkının düzenlemesinde ise Taşkın Sabah tecrübesini görüyoruz.

          Şarkının klibi için bu kez yurtiçi yerine yurtdışını, İngiltere’yi seçmiş Ergen. Ona eşlik eden yönetmense yıllardır birlikte çalıştığı Nihat Odabaşı. İkili, oradaki profesyonel ekiplerin dahil olduğu bir süreç içerisinde çekimleri tamamlamış.

          Sosyal platformlarda yayınlanmaya başlayan şarkı ve klip, şarkıcının kariyerinde yeni bir imza oldu ve beklentileri karşılayacak gibi.

CEVAP VER