Yok Öyle Kararlı Şeyler – Acelesi Yok

          İlk albümleri ile hatırı sayılır ölçüde ses getiren Yok Öyle Kararlı Şeyler, en yeni çalışmaları “Acelesi Yok” ile yeniden karşımızda.

          Farklı şarkıları ve özellikle sahnedeki performansları ile göz dolduran grup, Erdem Topsakal’ın fikriyle bir araya gelmiş ve yeni bir heyecan yaratmıştı. Bar performansları ile isimlerini duyuran, albüm kayıtlarını dahi kendi yapan grup, büyük bir emek harcayarak bugünlere geldi. “Keyif Düğünü”, “Çıkmaz Oldun Pencereye”, “Nefret Söylemi” gibi şarkıları pek sevilen grup, kısa bir süre önce “Beklenen” isimli ikinci albümlerini yayınlayarak sevenleriyle buluşmuştu.

          Son albümlerinin sıcaklığı henüz tazeyken, “Acelesi Yok” ile bir yeni çıkış daha yapıyor grup. Şarkı için çekilen hüzünlü klip de şu an ekranlarda dönmeye başlamış durumda.

          İstanbul Blue Night ile Sony Müzik işbirliği sonucu ortaya çıkan proje, ilk andan itibaren olumlu tepkiler aldı. Erdem Topsakal her zamanki gibi gitar ve yorumuyla ön plana çıkarken, Ramazan Kırdım bas gitarı ile ona eşlik ediyor. Ayhan Akbaş, Çağrı Özer ve Boğaç Soydemir ise sırası ile elektrik gitar, klavye ve davulları ile grubun tamamlayıcısı rolündeler.

          Bir yandan konser performansları için de yolları gözlenen grup, önümüzdeki günlerde hayranlarını bu yeni çalışmaları ile kucaklamış olacak

CEVAP VER