Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz

          “Karlar Kraliçesi” projesinin devam filmi “Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz”, en yenilerin çocuklara ve hatta büyüklere hitap eden yapımlarından.

          İlk filmin çıktığı 2013 yılında epey büyük bir rağbet gören ve gişe başarısında da yüksek rakamlara ulaşan “Karlar Kraliçesi”, ikinci filmde bu çıtayı yukarılara taşımıştı. En son 2015 yılında seyirciyle buluşan animasyon, “Ateş ve Buz” versiyonu ile maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Karlar Kraliçesi 3-Ateş ve Buz-en yenileri-2

          Rusya yapımı filmde yönetmenliği üstlenen isim olarak Alexey Tsitsilin’i görüyoruz. Senaryoda ise üç kişi görev almış. Bu kişiler yönetmen Alexey Tsitsilin, Alexey Zamyslov ve Vladimir Nikolaev. Filmin orijinal isminin “Snezhnaya Koroleva 3. Ogon i led” olduğunu da belirtelim.

          Serinin ilk iki filmini izleyenlerin merakla beklediği yapım, animasyon türü meraklılarının da tercih edebileceği türden.

Özet:

          Geçmişte Karlar Kralı ile Karlar Kraliçesi’ni mağlup etmeyi başaran Gerda, bununla yetinememekte ve başka bir hayalini gerçekleştirmeyi düşlemektedir. Anne ve babası yanında değildir ve onlarla birlikte olmanın özlemini çekmektedir. Bu hedefini dostlarına da açıklar ve hep birlikte yola çıkarlar. Çıktıkları tepelerin birinde Ateş ve Buz Taşı ile karşılaşırlar. Ardından işlerinin hiç de kolay olmadığını ve eskisinden de güçlü olmaları gerektiğini anlayacaklardır.

CEVAP VER