Gökhan Türkmen & Serkan Ölçer Orkestrası

          Türk Pop Müziği’nde sağlam adımlar atarak kalıcı olan Gökhan Türkmen ve Serkan Ölçer Orkestrası, yeni bir projeyle en yeniler kategorisinde.

          Özellikle romantik şarkıları ile dinleyicilerin radarına giren Gökhan Türkmen, “Büyük İnsan”, “Dön” gibi şarkıları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra düet çalışmalarının da olduğu farklı projelerle aranılan isimler arasına girdi.

          Serkan Ölçer ise geri planda gibi görünse de, aslında müzik dünyasının yakından tanıdığı bir isim. Stüdyo, sahne ve orkestra projelerinde farklı yorumcularla çalışarak kariyerindeki yükselişini sürdürdü. İsmini taşıyan orkestrayı kurarken en büyük yardımcısı, kendisi gibi müzik çalışmaları yapan Ece Ölçer oldu.

          Gökhan Türkmen ve Serkan Ölçer daha önce birlikte çalışan iki isimken, bu kez ortak bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. “Zar” isimli şarkıda buluşan orkestra ve Gökhan Türkmen, ortak başarıya imza atmayı hedefliyor.

          Şarkının sözlerine Serkan Söylemez imza atarken, beste işini yine Gökhan Türkmen’in üstlendiğini görüyoruz. Düzenleme tarafı ise Serkan Ölçer’e ait.

          “Zar” için çekilen klibin yönetmenliğini Murat Joker, görüntü yönetmenliğini ise Varol Şahin kotarmış. Orkestra ile şarkıcının aynı sahnede buluştuğu görüntüleri yansıtan klip, ekranlarda izlenebiliyor.

CEVAP VER