Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları

          Yıllar boyunca makyaj konusunda pek çok yenilikçi ve pratik ürün kullanma fırsatımız oldu. Şimdi ise en sevdiğiniz nemlendiricinizi BB, CC kreme ya da tam kapatıcı bir fondötene dönüştürme zamanı!

Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları-en yenileri

          Clinique’in imza attığı bu en yeni ürün Clinique BIY, yani Blend It Yourself Pigment Damlaları nemlendiricinize mükemmel olma fırsatı tanıyor. Nasıl mı? Tek ihtiyacınız olan favori nemlendiriciniz ve cilt renginize uygun Blend It Yourself Pigment Damlalarından biri. Yeni BIY Blend It Yourself yoğun konsantre pigmentleri, ultra hafif çift fazlı formüle sahip bir ürün. Ürünü çalkaladığınızda bu iki faz birbirine karışarak ince, likit bir formüle dönüşüyor. Böylece kolayca nemlendiricinize katılıyor. Üstelik elde etmek istediğiniz kapatıcılık derecesi de size kalmış. 1 damla Blend It Yourself saf pigment damlası ile hafif kapatıcılık, 2 veya 3 damla ile daha yoğun ve kusursuz bir görünüm sağlamanız mümkün. Ürünü iyice karıştırıp cildinize uyguladığınızda saniyeler içinde arzuladığınız doğal cilt görünümü ve eşit cilt tonunu elde etmiş olacaksınız.

Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları-en yenileri

          Bazen satın aldığınız BB, CC kremler yeterince nemlendirme sağlayamayabiliyor, kapatıcılık konusunda hayal kırıklığı yaşatabiliyor. Ya da cilt tipinize uygun fondöteni bulabilme konusunda talihsizlikler yaşıyor olabilirsiniz. Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları, nemlendiricinizi tam kapatıcı bir fondötene, BB veya CC kreme dönüştüren teknolojiye sahip olması sebebiyle kesinlikle devrimsel nitelikte bir ürün. BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları, ayarlanabilir kapatıcılığı ile gündüzden geceye dilediğiniz her an kullanmanız mümkün.

Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları-en yenileri

          Siz de Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Damlaları ile cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlayacak ve istediğiniz görünümü yaratacak karışımı yaratmanın hazzını yaşayın!

CEVAP VER