Era Istrefi – Redrum 

          Genç yaşında büyük bir şöhrete sahip olma şansına erişen şarkıcılardan biri Era Istrefi ve en yeni şarkısı “Redrum” ile yeniden sahnelerde.

          Balkanların havası ve suyundan payını alarak bugünlere gelen Kosova-Priştine doğumlu Era Istrefi, sesinin tınısı dolayısıyla Rihanna’ya benzetildi uzun süre. Hatta yüzünü görmeden dinleyenlerin kendisini o zannettiğini itiraf edenler bile mevcut.

Era Istrefi-Redrum-en yenileri-2

          Şarkıcı, ilk kez adını duyurduğu “Bonbon” şarkısı ile birlikte müthiş bir patlama yapmıştı. YouTube üzerinde izlenme rekorları kırarak milyonlarca dinleyicinin beğenisini kazanmayı da başarmıştı. Sosyal medyayı da gayet etkin bir şekilde kullanan şarkıcı, yeni çalışmaları ile ilgili haberleri de bu kanal üzerinden ve bizzat kendi veriyor.

          Era Istrefi, bu kez “Redrum” isimli bir şarkıyla yeniden müzik piyasası gündemine girmeye hazırlanıyor. Ayrıca şarkı sadece kendisi tarafından seslendirilmiyor; Felix Snow ile birlikte yorum katıyorlar.

          Şarkıcı, yine sosyal medya kanalıyla şarkı için çekilen klipten bir bölüm yayınladı. Çekimlerin tamamlanmasının ardından 24 Şubat tarihi itibariyle tüm dinleyiciler şarkı ve kliple tanışmış olacak. Şimdilik yayınlanan kısma bakarak hayli ilginç bir klibin bizi beklediğini söyleyebiliriz.

          Kendisine ün getiren ilk şarkısından sonra çıtayı epey yükselten şarkıcının bundan sonraki müzikal seyrini hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER