Blackribbon Kovboy Bucket Çanta

          En yeni ürünlerde birbirinden farklı markaları ağırladığımız giyim köşesinde bugün ünlülerin tercihi olan bir markayı konuk ediyoruz. Televizyonda pek çok kadın dizi karakterinde kullanılan çantaların sahibi Blackribbon markasının, Blackribbon Kovboy Bucket Çanta ürünü karşınızda.

          Sponsor olan pek çok firmanın yanında, keşfedilmemiş ya da tasarım ürünler üreten markaların tercih edilmesi, son dönemde televizyon dünyasında oldukça popüler olan bir yaklaşım oldu. Blackribbon markası da böyle bir marka. 2014 yılında, iki arkadaşın iş tecrübeleri ve birikimlerini kullanarak ortaya çıkardığı bu marka, farklı materyal ve tasarımlar oluşturarak, çanta ve aksesuar alanında üretimler yapmaya başlamış. Paramparça, Kara Sevda, Yıldızlar Şahidim, No 309 gibi ekran fenomeni pek çok dizide ürünleri kullanılan markanın en yeni ürünü ise, kova şeklindeki Blackribbon Kovboy Bucket Çanta ürünü.

          Çanta, 23x25x14 cm ebatlarında tasarlamış, orta boy bir omuz çantası. Kumaş olarak senenin modası siyah renk kadife kullanılarak üretilen Blackribbon Kovboy Bucket Çanta, gold trok ve kovboy tokalı kemer ile detaylandırılmış. Bu detaylarla benzerlerinden ayrılan üründe ekstra bir iç cep bulunurken, omza takılan sapında ise deri materyal tercih edilmiş.

          Farklı görünmeyi seven her kadının tercihi olmayı vaat eden Blackribbon markasının, en yeni ürünlerini takip etmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER