Loreal Paris Saf Kil Maskeleri

          Ülkemize yeni gelen Loreal markasına ait Saf Kil Maskeleri bugün En Yenileri’nin konuğu.

          Cildinizi günlük olarak temizliyor ve bakımlarını yapıyorsunuz. Peki, maske yapıyor musunuz? Cildimizin yüz maskelerine ihtiyacı var. Günlük olarak yaptığınız bakımların size geri dönüşü büyük elbette ama haftada bir ya da birkaç kere yapacağınız maskeler de cildinize destek kuvvet olarak çok iyi gelecektir. Çünkü maskeler cildimizin en iyi dostlarıdır. Maskeler cildi güçlendiren ve cilt dokusunu güzelleştiren bakımlardır. Loreal Saf Kil Maskeleri ailesi her cilt tipine uygun üç farklı çeşidiyle raflardaki yerini aldı.

Loreal Paris Saf Kil Maskeleri-en yenileri

          Loreal Paris Saf Kil Peeling Maskesi, içerisinde bulunan saf kil ve kırmızı yosun özü sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırarak tıkanmış olan gözenekleri açıyor. Cildi pürüzsüzleştiriyor. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun bir ürün.

          Loreal Paris Saf Kil Okaliptüs Özlü Arındırıcı Maske, içerisinde bulunan okaliptüs özü cildi derinlemesine arındırıcı göreve sahip. Yatıştırıcı ve matlaştırıcı Saf Kil Maskesi, parlamayı ve yağlılık hissini ortadan kaldırdığından dolayı yağlı ciltler için kullanıma uygun bir ürün.

Loreal Paris Saf Kil Maskeleri-en yenileri

          Loreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi, donuk ve yorgun görünen ciltler için. Detoks ve aydınlatma etkisine sahip bu maskenin içerisinde kömür bulunuyor. Kömür, emici özelliğe sahip bir maddedir. Bu sebepten ciltte siyah nokta gibi istenmeyen maddeleri mıknatıs gibi kendine çekip size arınmış ve aydınlanmış bir cilt geri verecektir. Kil de ciltteki fazla yağı emeceğinden yağlı ciltlerin hoşuna gidecek bir maske gibi gözüküyor.

          Maskeler nemlendirici, arındırıcı, cildin beslenmesini sağlayıcı ve detoks etkileri ile cilt bakımına farklı bir boyut kazandırarak cilde daha yoğun bir terapi sağlar ve sizi şımartır. Loreal Paris Saf Kil Maskelerini cildinize uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekletip yıkayın ve pürüzsüz cildinizin keyfini çıkarın!

          Loreal Paris Saf Kil Maskeleri piyasaya çıktığı ilk günden beri oldukça yaygın bir kullanıma sahip. Satış rakamları yüksek olan ürün, ülkemizde de epey rağbet görmekte.

          YouTube üzerinden çeşitli kullanıcıların yorumlarını dinlemek de mümkün. Ancak biz resmi reklamı sizlerle paylaşmayı tercih ettik.

2 YORUMLAR

CEVAP VER