Lana Del Rey’den Single: Love

          Lana Del Rey, uzun bir aranın ardından en yeni single çalışması “Love” ile yeniden müzik listelerine girerek gündeme oturdu.

          Lana Del Rey’in hayatına baktığımızda birçok değişiklikten geçtiğini, bunu her daim tereddütsüz gerçekleştirdiğini görüyoruz. Önce Elizabeth, sonra Lizzy Grant isimleri ile kendini duyuran, ilerleyen dönemde ve şimdi bildiğimiz haliyle Lana Del Rey olan şarkıcı, milyonlarca kişinin hafızasına bu ismi kazıdı.

Lana Del Rey-Love-en yenileri-2

          Şarkıcı hakkındaki değişiklik sadece isimden ibaret değil. Özellikle yüzü için yaptırdığı estetik operasyonlar bir dönemin gündem konusu idi. Dudak ve yüzündeki operasyonlardan sonra daha da güzelleştiği, hayranlarının yorumlarına bakılarak savunulabilir.

          Lana Del Rey’e bugünkü şöhretini kazandıran şarkıların en önemlileri olarak “Video Games” ve “Blue Jeans” gösterilebilir. Bu şarkıların video klipleri de büyük beğeni kazanmıştı. Genel olarak bakıldığında ise aşk acısını gayet acıklı bir şekilde dile getiren solistler arasında olduğunu söylemek mümkün. Birçok şarkısı müzikseverlerin listesinde en çok dinlenenler arasında bulunuyor.

          “Love” isimli şarkısı henüz listelere yerleşmişken, duyar duymaz beğendiğini söyleyenlerin sayısı hiç de az değil. Şarkı için çekilen klip de önümüzdeki günlerde ekranlarda dönmeye başlayacak. Ayrıca uzun sayılmayacak bir dönem içerisinde yeni albüm haberinin de gelmesi bekleniyor.

CEVAP VER