Stephen King ve JJ Abrams Dizisi: Castle Rock

          Stephen King ve JJ Abrams, tüm dünyanın yakından tanıdığı, büyük başarılar elde etmiş iki isim. Stephen King tam bir yazı düşkünü ve romanları, senaryoları ile milyonlarca kişiye ulaşarak hayranlık uyandırmış bir yazar. Ülkemizde de geniş bir kitle tarafından kabul görülerek yüksek satış rakamlarına ulaşıyor… JJ Abrams ise dünya çapında ilgi gören yapımlara imza atarak adını tam anlamıyla tarihe kazıyan biri. “Alias” dizisi ile kendini tam anlamıyla kabul ettirdikten sonra, rekor seviyede izlenen kült dizi “Lost” ile ulaşılması güç bir başarıya imza attı. Alanlarında böylesine saygınlık uyandırmış bu iki ismin bir araya geldikleri bir proje haberi ise gündemde bomba etkisi yaratmış durumda. “Castle Rock” ismi verilen dizi, en yeniler arasına bu iki iddialı etiketle girmeye hazırlanıyor.

Castle Rock-en yenileri-2

          Stephen King, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla dizinin müjdesini verdi ve yayınlanan bir teaser sonrasında tüm bakış ve sorular bu diziye yöneldi. Dizinin teması hakkında henüz net bilgiler verilmediğinden, iki ünlü ismin takipçileri de adeta meraktan kıvranmaya başladı.

Castle Rock-en yenileri-3

          Bazı dergilerde iddia edildiğine bakılırsa, dizinin her bölümünde farklı bir karakter ve mekana yer verilecek. Stephen King’in hayal dünyası ve yeteneği, bunun yanında Abrams’ın geçmişte yaptıkları yan yana konulduğunda ortaya çıkacak tabloyu merak etmemek kabil değil.

          Diziyle ilgili ayrıntılar gelmeye başladığında çok daha büyük bir etki yaratılacağı ve hakkında epey konuşulacağı kesin gibi.

CEVAP VER