Net Optik Jacobbo Sunglasses

          Bahar aylarına sayılı günler kala, ihtiyaçlarımız da gündeme gelmeye başladı. İlk akla gelen ve en önemli ihtiyaç ise güneş gözlükleri oldu. İhtiyaca, senenin modasına, mevsimlik kullanımlarına göre pek çok çeşide sahip güneş gözlükleri her yıl periyodik olarak hayatımızda değişen ve gelişen bir döngüyle ilerliyor. Bize de heyecanla yaz aylarını beklemek kalıyor.

Net Optik-Jacobbo Sunglasses-en yenileri

          Muayene olup reçeteyi aldığınızda, “gözlüğümü nerden alabilirim?” sorusuna cevap olan Net Optik markası, seneye bomba gibi düşecek tasarımlara imza atıyor. En yeni ürünlerde, Net Optik Jacobbo Sunglasses karşınızda.

Net Optik-Jacobbo Sunglasses-en yenileri

          Güneş gözlükleri sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kullanılması gereken, bizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan, sağlığımız için gerekli ürünlerdir. Diğer bir taraftan da moda dünyasında güneş gözlükleri, kişinin karakterini yansıtan bir aksesuar olarak kullanılır. Net Optik Jacobbo Sunglasses, 1975 yılından beri hizmet Net Optik‘in, 2016 kasım ayında güneş gözlüğü dünyasına sunduğu bir markasıdır.

Net Optik-Jacobbo Sunglasses-en yenileri

          Henüz dumanı üzerinde, her biri birer tasarım ürünü olan Net Optik Jacobbo Sunglasses, retro ve hipster tarzlarından ilham alınarak ortaya çıkmıştır. Çerçevelerinde ince çelik malzemeler tercih edilirken, camlarında ise çok renkli ve farklı renk geçişleri olan %100 UV koruma içeren özel camlar kullanılmıştır.

Net Optik-Jacobbo Sunglasses-en yenileri

          Kısa zamanda genç jenerasyonun tercih ettiği bir marka haline gelen Net Optik Jacobbo Sunglasses, onu keşfedemeyen ve merak eden sizleri mağazalarında bekliyor.

Net Optik-Jacobbo Sunglasses-en yenileri

CEVAP VER