Ceylan Ertem – Yine de Amin

          Ceylan Ertem, uzun zamandır merakla beklenen en yeni çalışması “Yine de Amin” ile yeniden sevenlerinin karşısına çıktı.

          Onun bazen naif, bazen çılgın olabilen kendine has bir duruşu ve tarzı var. Yaptığı cover çalışmaları ve düet yorumları ile sahnelerde, sosyal medyada geniş bir kitleye hitap ediyor. Verdiği konserler günler öncesinden takibe alınarak yoğun bir seyirci kapasitesine ulaşıyor. Velhasıl, şarkıcının son yıllarda piyasaya dahil olanlar arasında en çok öne çıkan isimlerden biri olduğu su götürmez bir gerçek.

Ceylan Ertem-Yine de Amin-en yenileri-2

          “Yine de Amin” albümünde toplam 11 şarkıya yer vermiş Ertem. Açılış şarkısı “Efsunlu Dünya”, kapanışta ise “Bırak Kendini” isimli şarkı var. “İnadına”, “Kovdum”, “Esmer” ve “Hiçbir Şeyimsin” gibi şarkılar şimdiden büyük beğeni kazanan şarkılar arasına girdi.

          Albümün hikayesinin konu edildiği bir video, sosyal medya üzerinden paylaşılarak dinleyicilerin de bu heyecana ortak olması sağlandı. Internet üzerindeki müzik kanallarında da şarkıların çoğunu bulup dinleyebilmek mümkün. Bu şansı kullanan insan sayısı da henüz çok az bir süre geçmesine rağmen epey yüksek.

          Şarkıcının cover bir şarkı seçmemiş olması albümü farklı kılarken, bazı dinleyicilerin bundan son derece hoşnut olduklarını belirtmeleri de gözden kaçmadı. Her haliyle bu dönemin en fazla ilgi gören projelerinden biri olacağını dillendirebiliriz.

CEVAP VER