Ceylan Ertem – Efsunlu Dünya

          Geçtiğimiz günlerde en yeni albümünü paylaşan Ceyl’an Ertem, “Efsunlu Dünya” isimli şarkısına çektiği kliple yine adından söz ettirecek bir çalışmaya imza attı.

          Şarkıcının yeni albümü henüz tazeliğini korurken, konser maratonu dahil olmak üzere yoğun bir çalışma periyodu da başlamış durumda. Çıkış şarkısı “Efsunlu Dünya”, bu tempo içerisinde müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

          Sözlerini kendisinin yazdığı şarkının müziğini Cenk Erdoğan ile birlikte yapmış Ceyl’an Ertem. Klibin yönetmenliğine soyunan isimse Hasan Kuyucu. Fırat Sözbir ise görüntü yönetmeni olarak görev alıyor.

          Klibe mekan olarak Ümraniye Platoları seçilmiş. İspanya’da düzenlenen eski bir festivale atıfla, çiçekli bir sahne görüyoruz klibi izlerken. Ayrıca orman ve araba gibi sahnelerde efsunlu, farklı bir dünya ambiyansı ile karşılaşıyoruz.

          Klip şarkısından söz ederken, insanların dünyaya verdiği zararlara vurgu yapıyor ve bu düzenin her olumsuzluğa rağmen iyi insanlar sayesinde sürdüğünü belirtiyor Ertem. Bir başına rol aldığı klipte yine her zamanki derinliğini konuşturarak içimizdeki hezeyanları ön plana çıkarıyor.

          Albümün gördüğü ilginin bu kliple artacağını ve konser trafiğinin daha da sıklaşacağını öngörmek şimdiden mümkün.

CEVAP VER