Suat Suna – Seni Buldum 

          Uzun yıllardır Türk Pop Müziği’nde kalıcı olmayı başaran isimlerden Suat Suna, en yeni albümü “Seni Buldum” ile yeniden karşımızda.

          90’lı yılların pop furyası içerisinde çıkış yapan şarkıcılardan biri de Suat Suna idi. Konservatuarda eğitimini aldığı keman, daha sonra neredeyse onunla bütünleşti. İlk kez adını duyurması, şarkı yarışmalarında aldığı dereceler sayesinde oldu. “Ansızın Çektin Gittin” albümü ile bir anda ön plana çıkan albüm sahipleri arasına girdi. Özellikle “Yalan Değil” isimli şarkısı en sevilen Türkçe slow şarkılardan biri olmuştu.

Suat Suna-Seni Buldum-en yenileri-2

          Daha sonra yaptığı albümlerle de kariyerinde sağlam adımlar atan Suat Suna, magazin gündeminden uzak durması ile de takdir kazandı. Bu yüzden albüm çalışmaları öncesi ve sonrası dışında kendisi hakkında haber almak pek kolay değil.

          Şarkıcı, yeni albümü “Seni Buldum” ile sevenlerine yeniden “merhaba” demiş oluyor. Genellikle albümlerindeki şarkılara kendi imzasını atan Suna, bu albümde de aynı tavrı sürdürmüş. Albümdeki tüm şarkı ve besteler onun tarafından yapılmış.

          Albüme çekilen ilk klip içinse yine “Seni Buldum” şarkısı seçilmiş. Seyhan Müzik tarafından hazırlanan albüm, şarkıcının hayranları tarafından memnuniyetle karşılandı.

CEVAP VER