Benefit Hoola Quickie Contour Stick

          Benefit Hoola Bronzer severler; ailenin en yeni üyesi “Benefit Hoola Quickie Contour Stick” ile tanışmanın tam zamanı!

          Benefit, sevimli ambalajlarıyla ve bağımlılık haline gelen ürünleriyle ülkemizde Sephora Mağazaları‘nda satılan kozmetik markalarından biri. Benefit’in satış rekorları kıran, her cilt tonuna uygun ikonik mat bronz pudraHoola ile özdeşleşen, Hoola koleksiyonunun yeni ferdi, stick formda bir kontür ürünü oldu. Benefit Hoola Quickie Contour Stick, yüzünüzü tek bir hamlede kontürlemede konfor sağlayacak bir ürün olarak karşımızda!

Benefit Hoola Quickie Contour Stick-en yenileri

          Makyajda imkânsız diye bir şeyin olmadığı günleri yaşıyoruz. Makyaj yardımıyla yüz şekliniz ile oynayabileceğinizi biliyorsunuz artık. Buna kontür diyoruz. Kim Kardashian’la beraber hayatımıza giren, makyajın yükselen trendi haline gelen kontür uygulaması sayesinde vurgulamak istediğimiz yerleri ön plana çıkarıp, saklamak istediklerimizi gizleyebiliyoruz. Kontür, ideal yüz şekline yaklaşmak için yapılan bir makyaj hilesi yani…

          Uygun ürüne sahip olduğunuz takdirde yüzde gölge ve ışık oyunları ile kontür uygulamasını yapmak aslında göründüğü kadar zor değil. Benefit Hoola Quickie Contour Stick’in ergonomik ucu sayesinde her seferinde pürüzsüz ve tam istediğiniz şekilde kontür yapmak çok kolay bir hal alacaktır. Yumuşak, bronz, krem-pudra yapılı Benefit Hoola Quickie Contour Stick ile elmacık kemiklerinizi belirginleştirebilir, burnunuzu inceltebilir ve yüz hatlarınızı biçimlendirebilirsiniz.

Benefit Hoola Quickie Contour Stick-en yenileri

          Benefit Hoola Quickie Contour Stick, krem formunu sürüldüğü andan itibaren pudralı bir bitiş ile tamamlıyor. Bu sayede kolayca uygulanan ve uzun süre kalıcılığını koruyan bir ürün olacaktır. Eğer siz de gölgelendirme yapmayı seviyorsanız ve yüzünüzü ısıtacak pratik bir ürüne ihtiyacınız varsa Hoola Quickie Contour Stick’e bir göz atabilirsiniz.

CEVAP VER