AlexCamera10

          Fenerbahçeli kimliği ile hala gönüllerde olan Alex de Souza, bu kez AlexCamera10 belgesel filmiyle vizyonun en yenileri içerisinde seyircisiyle buluşacak.

          İnanılmaz yeteneği, saha içi ve dışındaki karakteri ile milyonları peşinden sürükleyen Alex de Souza, ülkesine dönmüş olsa da Türkiye’de asla unutulmadı. Sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımlar en çok ülkemiz insanları tarafından rağbet görüyor.

AlexCamera10-en yenileri-2

          Bundan çok kısa bir zaman önce hayatının konu edildiği bir kitapla gündeme gelen Alex, neredeyse oyunculuğundaki kadar ilgiyle karşılaşmıştı. Kitabın üzerinden çok geçmemişken, bu kez bir belgeselle yeniden sevenlerinin karşısına çıkıyor efsane oyuncu.

          Belgesel, Alex de Souza’nın hayatını anlatarak geçmişine dair bilmediğimiz anekdotlardan haberdar olmamızı sağlıyor. Bunları aktarmak için bu projeye soyunan yönetmenler ise Caue Serur Pereira ve Carlos Adriano Rattmann. İkili, aynı zamanda belgeselin senaryosuna da birlikte imza atmış.

          Bir zamanlar yeşil sahalarda görmeye alışık olduğumuz bu sempatik oyuncuyu sinema perdesinde izlemek farklı bir deneyim olarak tarihe geçecek. Başta Fenerbahçe taraftarı olmak üzere tüm sporseverlerin belgesele ilgiyle yaklaşacağını kestirmek zor değil.

CEVAP VER