Forever New Nina Dantelli Siyah Elbise

Forever New Nina Dantelli Siyah Elbise

          Önemli bir gece, davet, kokteyl, yemek gibi organizasyonlar, aniden ortaya çıkan planlar deyince, bir kadının aklında yanan ilk şey “ne giyeceğim” sorusudur. O kaos anında bir anda dolaptaki elbise alternatifleri göz önüne gelir. Tek parçada şık olunabilecek, kolaylıkla uyumlu ayakkabı bulunabilecek, pratik bir saç ve makyajla geceyi kurtarabilecek işte o elbise, Forever New markasının en yeni ürünlerinde bizleri selamlıyor. Karşınızda Forever New Nina Dantelli Siyah Elbise.

          Dantel, senenin moda detayı, pek çok parçayı hareketlendirmek için kullanıldı. Biraz fazla kullanıldığında, kullanılan parçayı alaturkalaştıran bir detay olan dantel, bu dezavantajıyla her üründe ve her markanın tasarımında aynı etkiyi yaratmadı. Kadın giyiminde şıklığın adresi Forever New markası, her zaman zarif ve göz alıcı olan tasarımlarına, bu sezonun detayı dantel ile oldukça elegan Forever New Nina Dantelli Siyah Elbise ile cevap verdi.

          Gecenin rengi siyah renkte tasarlanan Forever New Nina Dantelli Siyah Elbise, katlı verev ve dantel işlemeli göğüs kısmı, V yaka detayı ile vücudu saran yapıda tasarlanan bir model. Dantel işlemeli askıları yine arka üst tarafta dantel bir kısım ile devam eden elbise, siyah, kaliteli saten kumaş tasarımı ile davetlerin şık kurtarıcısı olmayı vaat ediyor.