Selim Gülgören – Kıyamet

          Selim Gülgören’in “Kıyamet” isimli en yeni şarkısı, tekli albüm formatı ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Çıkış tarihi itibariyle Sevgililer Günü dönemine denk getirilen albüm, romantik bir misyon da taşıyor.

          Türk Pop Müziği’ndeki şarkıcı enflasyonu uzun yıllardır artan bir ivmeyle, adeta ekonomik göstergeler ile yarışırcasına yükseliyor. Sanatın en çok ilgi gören dallarından biri olan müziğe ülkemizde daha yoğun bir ilgi gösterildiği çıkarımını yapmak mümkün bu anlamda. Bu minvalde durumun dinleyiciler açısından avantaja dönüşmesini ve daha güzel eserlerle karşılaşabilmeyi ummaktan başka bir şey gelmiyor elimizden.

          Selim Gülgören, bir süredir müzik piyasasında ismini duyuran ve uzun yıllardır bu günler için çalışmalar yapmış şarkıcılarımızdan biri. Adını en çok Ahmet Enes’in “Cennet” şarkısını yorumladığında duyduk ve bu yorumuyla olumlu tepkiler aldığını biliyoruz. Radyo ve televizyon kanallarında da adını ve şarkılarını sıklıkla duyduğumuz isimlerden kendisi.

          “Kıyamet” isimli şarkısı ile yeniden gündeme gelirken, yine başarılı bir süreç geçirmeyi hedefliyor şarkıcı. Şarkının sözü ile bestesi Murat Yörük tarafından kotarıldı. Aranje kısmı ise şarkıcının kendisine ait.

          Albüm, Seyhan Müzik ile By Sg Record Yapım birlikteliği ile hazırlanarak tüm dinleyicilerin ilgisine sunulmuş durumda.

CEVAP VER