Yıldız Tilbe – Sevgililer Günü Albümü

          Kendine has kişiliği ile her daim sürprizlere imza atan Yıldız Tilbe, bu kez Sevgililer Günü’ne dair bir albüm sürprizi yaparak gündeme oturdu. Bu en yeni albümünde 5 şarkıya yer veren şarkıcı, tüm sevenlerini sevindirecek bir gelişmeye de imza atmış oldu.

Yıldız Tilbe-Sevgililer Günü Albümü-en yenileri-2

          Yorumculuğunun yanında söz yazarlığı ve besteci özelliği ile de bildiğimiz Yıldız Tilbe, bu albümde de kişisel geleneğine devam ediyor. Albümdeki tüm şarkılara yine bizzat kendisi imza atarak kalite çıtasını yine kendi belirliyor.

          Albüm, aynı isimli “Sevgililer Günü” şarkısı ile açılış yaparken, “Bakışlarım Saldığında” ile kapanış yapıyor. Bu iki şarkının dışında ise “Seveceksen Sev”, “E Peki Niye Böyle” ve “Ruh-i Revanım” isimli şarkılar yine şarkıcının hayat verdiği yeni şarkılar.

Yıldız Tilbe-Sevgililer Günü Albümü-en yenileri-3

          Basit sözlerle oluşturduğu, albüme de ismini veren “Sevgililer Günü” şarkısı, çok geçmeden dillere yerleşecek gibi görünüyor. Bu özel günde sevgililerin birbirlerine ithaf edebileceği duygusal sözlerden oluşuyor şarkı.

          Özdemir Plak’ın Yıldız Tilbe hayranları için hazırladığı albüm, tüm müzik marketlerden edinilebilir. Ayrıca güzel ve özel bir hediye olarak da değerlendirilebilir.

CEVAP VER