Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem

          Bildiğiniz gibi nem ve doğal asitler cildin en iyi arkadaşlarıdır. Özellikle soğuk havalarda cildimizin değiştiğine tanık oluruz. Bu da çoğunlukla nem kaybından kaynaklıdır. Cildinizin endişesi nem kaybı ise başvuracağınız markalardan biri kesinlikle Kiehl’s markası! Kiehl’s’ın en yeni nemlendiricisi Pure Vitality Skin Renewing Krem bugün En Yenileri’nin konuğu.

Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem-en yenileri

          Herkes farklı cilt tipine sahiptir ve her cilt tipine ayrı bir bakım uygulamak gerekir. Ancak kuşkusuz cilt tipleri içinde en çok özen isteyeni kuru cilttir. Çünkü bu ciltlerin en büyük eksikliği nemdir ve nemsiz cilt, yıpranmaya, yaşlanmaya en açık cilt tipidir. Yeni Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem, cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına ve elastikiyetini arttırarak daha genç ve aydınlık görünmesine yardımcı olacak nitelikte bir ürün olması ile dikkat çekiyor.

          Peki, bunu nasıl yapıyor? Kore Kırmızı Ginsengi ve Yeni Zelanda Manuka Balı içeren Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem, cildin kendisini yenilemesine yardımcı nitelikte bir ürün. Kırmızı Ginseng Kökü, daha aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olurken, Manuka Balı da cilt bariyerini yapılandırmaya yardımcı olur.

Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem-en yenileri

          Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden biri %99,6 doğal içeriğe sahip olması. Üstelik yeni Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem, paraben, mineral yağ, parfüm ve sentetik boya gibi katkı maddeleri de içermiyor.

          Cildinizi yenilemek ve günlük olarak nemlendirmek için yeni ve doğal bir formül arayışındaysanız, yeni Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Krem ile tanışmanın tam zamanı.

CEVAP VER