Swarovski Crystaldust Double Bileklik

          14 şubat sevgililer günü bir kadın için kendini özel hissetmektir. Kadınlar detaylar içeren, gizemli imgeler taşıyan hediyeleri severler. Takılar da bu nitelikleri üzerinde barındıran parçalardır. Özellikle de pahalı mücevherler onlar için büyüleyicidir. Fakat markaların sunduğu farklı tasarım ve uygun fiyatlarla, hem erkekleri alırken üzmeyecek, hem de kadınları mutlu edecek ürünler bulmak mümkün. Takı ya da mücevher deyince, akla gelen ilk markalardan biri olan Swarovski‘nin, en yeni ürünlerinden Crystaldust Double Bileklik, şahane bir 14 şubat hediye alternatifi olarak karşınızda.

Swarovski-Crystaldust Double Bileklik-en yenileri

          On farklı renk seçeneği ile sevgililer gününe damgasını vuran Swarovski Crystaldust Double Bileklik, markanın crystal wishes koleksiyonuna ait bir ürün. Swarovski‘nin crystal rock tekniği kullanılarak farklı renklerde kristallerle tasarlanan bileklikler, benzeri olmayan bir ışıltı yayıyor. Ürün, oldukça trend spiral düzeniyle, çok yönlü ve büyüleyici bir tasarım olmuş. İki ucunda kristallerle süslenmiş paslanmaz çelik kapaklar ile zarifliği tamamlanmış. Tek başına bilekte ışıltılı ve göz alıcı bir parça olmayı vaat eden Swarovski Crystaldust Double Bileklik, farklı bilekliklerle beraber takıldığında da bütünlüğü tamamlayan bir ürün.

          Paris’in romantizm ve ihtişamından yola çıkılarak hazırlanan Swarovski Crystaldust Double Bileklik, sevgilinize kendini özel hissettirecek ve onu çok mutlu edecek bir ürün.


CEVAP VER