Kong: Kafatası Adası

          Gerek konusu, gerekse oyuncu kadrosu nedeniyle merakla beklenen “Kong: Kafatası Adası”, en yeni filmler içerisindeki yerini almak üzere.

          Ülkemizde 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek film, aksiyon ve fantastik macera izleyicileri için yeni sezonda biçilmiş bir kaftan. Filmle ilgili yeni haber ve yayınlar geldikçe, sinemaseverlerin yaşadığı heyecanın da şimdiden arttığını söylemek mümkün.

Kong-Kafatası Adası-en yenileri

          Filmin yönetmenliğini üstlenen isim olarak Jordan Vogt-Roberts’i görüyoruz. Senaryo kısmında ise tam dört isim var: Dan Gilroy, John Gatins, Max Borenstein ve Derek Connolly. Oyuncu kadrosunda ise Tom Hiddleston, Brie Larson, Toby Kebbell, Samuel L. Jackson ve John Goodman gibi daha önce kaliteli işler çıkarmış isimler bulunuyor. Özellikle Samuel L. Jackson isminin seyirci açısından büyük ilgiyle karşılandığı aşikar.

Özet:

ABD, görevlendirdiği bir ekibi keşif yapmak üzere Pasifik üzerinde yer alan bir adaya göndermiştir. Bu ekip, başlarında James Conrad olmak üzere Weaver, Packard ve Randa’dan oluşmaktadır. Fotoğrafçı, asker ve hükümetten bir yetkilinin de aralarında bulunduğu bu ekip, adanın ambiyansından oldukça etkilenmiştir. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardır ki, o da adanın bir yaratığın kontrol alanı olduğudur.

CEVAP VER