Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Parfümü

          14 Şubat kapıda. Hâlâ sevgilinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz bu yazıya bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Sevgililer Günü’nün kurtarıcı hediye seçeneği tabii ki de parfümler. Erkek arkadaşınız, nişanlınız veya eşinize alabileceğiniz parfümlerden biri olan yeni Bvlgari Aqva Atlantique bugün En Yenileri’nin konuğu.

Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Parfümü-en yenileri

          Bir erkeğin giyim tarzı, saç ve sakal stili, kadınların ilk bakışta dikkatlerini çeken maskülen öğeler arasında yer alır. En az giyim ve stil kadar önemli olan bir diğer konu ise kesinlikle kokudur. Kendine güvenen, sağlam adımlarla ilerleyen, bunun yanında şık tarzını destekleyecek nitelikte bir parfüm ile birlikte girdiği ortamda fark edilmeyecek erkek yoktur.

          İtalyan Markası Bvlgari’nin doğallığı seven erkekler için tasarladığı Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Parfümü ile Aqva efsanesi devam ediyor. Aqva Atlantique, 2005’in Aqva Pour Homme filminin bir devamı niteliğinde.

Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Parfümü-en yenileri

          Bvlgari’nin bu yeni kokusu Aqva Atlantique, sizleri dünyadaki en güçlü okyanus olan Atlantik Okyanusunda destansı bir yolculuğa davet ediyor. Su altı dünyasının etkileyici tazeliğinden esinlenerek yaratılan Bvlgari Aqva Atlantique, adeta deniz melteminin doğal tazeliğini canlandıran bir koku. Parfüm, su akorları ve narenciye notalarının birleşimiyle yansıtılan okyanus enerjisinin taze ve enerjik yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

          Adeta bir su damlasını anımsatan şişesiyle de yeni Bvlgari Aqva Atlantique, oldukça dikkat çekici. Bu Sevgililer Günü’nde sevgilinize unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız bu parfüme bir göz atmanızda fayda var.

CEVAP VER