Hyundai Elantra GT 2018

          Hyundai Elantra GT 2018, Hyundai’nin geniş, uzun, yere yakın sürüşe sahip, agresif ve daha Avrupalı havasında olan modeli Elantra’nın en yeni versiyonu.

Hyundai Elantra GT 2018-en yenileri

          Ürettiği “i” serisi otomobillerinden sonra, kendine piyasada yeni bir dayanak oluşturan Hyundai, Elantra GT ile “hatchback” otomobiller arasında kendini daha da göstermek istiyor. Aslında Elantra GT’nin, i30’un Avrupa versiyonu olduğunu söyleyebiliriz.

Hyundai Elantra GT 2018-en yenileri

          i30 ile iç ve dış görüntüsü neredeyse birebir aynı olan Elantra GT, lüks modelleriyle dünyada adını sık sık duyuran Hyundai’nin köpek balığı görüntülü en yeni hatchback’i. 18 inç’lik alaşım jantlar da araca oldukça spor bir hava katmış.

Hyundai Elantra GT 2018-en yenileri

          Otomobilin içine bakıldığında deri koltuklar ve alaşım pedallar karşımıza şık bir görünüm çıkıyor. Ayrıca bu yeni otomobil Apple CarPlay, Android Auto ve kablosuz akıllı telefon şarjı gibi son teknoloji sistemleri de içerisinde bulunduruyor.

Hyundai Elantra GT 2018-en yenileri

          Hyundai Elantra GT 2018, iki farklı motorla karşımıza çıkıyor. İlki 2.0 litre hacminde, 162 bhp güce sahip bir motor. Diğeri ise 1.6 litre turbo beslemeli motor ve 201 bhp güce sahip. 2.0 litrelik atmosferik motor, 6-ileri düz ve otomatik vites seçenekleriyle alınabilirken, 1.6 litrelik turbo motorlu versiyonda ise 6-ileri düz ve 7-ileri otomatik vites seçilebilmekte.

Hyundai Elantra GT 2018-en yenileri

 

CEVAP VER