D’S Damat Kişiye Özel Cüzdan

          14 şubat sevgililer gününe sayılı günler kala hediye arayışları başladı. Pek çok marka, kendi tarzında tasarladığı alternatifleriyle bizlere göz alıcı hediyeler sunuyor. Bize de bunlardan birini seçip, sipariş vermek kalıyor. Bu en yenileri yazımızda, erkek giyiminde akla gelen ilk adreslerden biri olan D’S Damat markasının, çok özel bir hediye seçeneğini sizlere sunuyoruz; D’S Damat Kişiye Özel Cüzdan.

D'S Damat - Kişiye Özel Cüzdan-en yenileri

          Hediye vermek, karşımızdakini mutlu etmeyi amaçladığımız veya karşımızdakinin ihtiyacına yönelik seçmek istediğimiz, sıkıcı hayat döngüsünde günü güzelleştiren bir eylem. 14 Şubat Sevgililer günü de buna güzel bir vesile. Fakat D’S Damat, çalışma temposunda fırsat bulamayıp, eşine, sevgilisine özel bir hediye alamayanlar için farklı bir ürün ortaya çıkarmış. Üzerine sevgilinizin adını ve soyadını yazdırarak, ona kendini özel hissettireceğiniz bir ürün olan D’S Damat Kişiye Özel Cüzdan, erkeği mutlu edecek bir hediye.

D'S Damat - Kişiye Özel Cüzdan-en yenileri

          Gün içerisinde, erkeğin en çok kullandığı eşyalardan biri olan cüzdan, hediye için güzel bir seçenek. Özellikle bunun bir D’S Damat markası üretimi olması, ekstra şık bir seçenek oluyor. D’S Damat Kişiye Özel Cüzdan, siyah ve kahve olmak üzere iki renk seçeneğine sahip. Önünde sizin belirlediğiniz isim ve sağ alt köşede D’S Damat‘ın logosuyla geliyor. İki ayrı yerdeki kart bölmesi ve fotoğraf bölmeleriyle ürün, oldukça kullanışlı görünüyor.

          Sevgilinize kendini özel hissettirmeniz amacıyla tasarlanmış D’S Damat Kişiye Özel Cüzdan, D’S Damat internet sayfasında siparişinizi bekliyor.

CEVAP VER