Çelik – İyi Günde Kötü Günde

          Uzun bir dönemdir albüm çalışması yapmayan Çelik, en yeni albümü “İyi Günde Kötü Günde” ile yeniden sevenlerinin huzuruna çıkıyor.

          İzel-Çelik-Ercan üçlüsünde yer alarak adından söz ettirdikten sonra tek başına albümler yapmaya başlayan şarkıcı, o dönem adeta fırtınalar estirmişti. İlk albümü ile elde ettiği başarının ardından birçok albüme imza attı ve “Hercai”, “Dilberim” gibi şarkıları hala dillerde. Kendine has üslubu ve kişiliği ile bazen eleştiri konusu da olan şarkıcı, son yıllarda köşe yazarlığı yaparak da gündemde yerini koruyor.

Çelik-İyi Günde Kötü Günde-en yenileri-2

          Son albümünün üzerinden dört yıl geçmesinin ardından, “İyi Günde Kötü Günde” ile yeniden müziğe dönmüş oldu Çelik. Önceki albümlerinde çoğu şarkısının söz ve müziğine imza atan şarkıcı, bu albümdeki tüm parçalara da kendi hayat vermiş. Düzenlemelerde ise birçok şarkıcının eserlerini gözü kapalı teslim ettiği İskender Paydaş ismini görüyoruz.

          Albümün çıkış şarkısı olan “Yerlerdeyim”, kliplendirilen ilk çalışma oldu. İstanbul’da çekilen klipte dört yabancı fotomodel, depresif kadın temalı bir hikaye ile şarkıcıya eşlik etti. Klibin yönetmenlik koltuğunda oturan isimse Gökhan Palas.

          Çok kısa süre sonra raflarda olacak albüm, Çelik hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Şarkıcının bu yeni albümünün diğer albümlerini aşıp aşamayacağı ise merak konusu.

CEVAP VER