Avon’dan Yeni Makyaj Markası: Avon Mark

          Kadınlar tarafından en çok sevilen ve tercih edilen makyaj markalarından biri olan Avon, yepyeni bir marka yarattı: Mark. En yeni Avon Mark ürünleri ilerleyen günlerde kendisinden çokça söz ettireceğe benziyor.

          Avon‘un bu yeni makyaj markası Mark; makyaj ve sanatı birleştiriyor. Bu taze marka, dinamik ve rengârenk ürünleri ile makyajında fark yaratmak isteyen kadınların favorisi olacak nitelikte çok sayıda ürün barındırıyor. Maskara, göz kalemi, eyeliner, far, pudra, allık, ruj, fondöten, kapatıcı, CC krem, makyaj sabitleyici, tırnak cilası çeşitlerinden ve makyaj aksesuarlarından oluşan zengin ürün yelpazesiyle görünümüne sanatsal bir dokunuş yapmak isteyen kadınlar için kapsamlı çözümler sunuyor.

          Yeni Avon Mark, adından da anlaşılacağı üzere fark edilmek, iz bırakmak ve kendi tarzını ortaya koymak isteyen kadınlar için biçilmiş kaftan. Ürün, yüksek pigmentli ürünleri ve baş döndüren, karar vermekte zorlanacağınız çok sayıda ürün seçeneği ile makyajı sanata dönüştürmeye kararlı.

          Güzellik, öncelikle içten dışa yansıyandır. Eskiler boşuna dememiş, “İçinin güzelliği yüzüne yansımış.” diye. Ancak sağlıklı bir yaşam, bakım ve biraz da makyaj herkesi güzelleştirir, bu da bir gerçek. Makyaj yapmayı seviyoruz ve yeni ürünler de her zaman heyecan verici olmuştur. Kadınların güzelliği için her ayrıntıyı düşünmüş olan yeni Avon Mark, onların güzellikleriyle hafızalarda yer etmesini istiyor.

          Avon’un bu yeni serisinde ilgi çeken ürünlerden birisi kesinlikle Spectralash Maskara. Kirpiklerinizde istediğiniz etkiyi yaratabilmeniz için üç ayrı modu bulunan maskara, günün farklı saatlerine ve farklı ortamlara göre makyajı tek maskara ile tamamlamanıza olanak sağlayan yenilikçi bir ürün.

Avon Mark-en yenileri

          Avon Mark ürünlerini denemeniz ve makyaj çantanızdaki eksiklikleri tamamlamanız için Avon Satış Temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Avon kayıt formu ‘nun da bulunduğu Ücretsiz Üyelik Al ekibinin web sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Her zaman yeniliklere açık olmaktan hoşlanıyorsanız, kendinizi iyi hissettirecek bu yenilikleri çok seveceksiniz.

CEVAP VER