Mustafa Ceceli – Zincirimi Kırdı Aşk

          Mustafa Ceceli, sevenlerinin aylardır beklediği en yeni albümü “Zincirimi Kırdı Aşk” ile yeniden müzik dünyasına döndü. Türk Pop Müziği’nin son dönemde en çok rağbet gören ismi olan şarkıcı sosyal medya, radyo ve ekranlara yine damga vuracak.

          Şarkıcının profesyonel müzik hayatındaki beşinci albümü olan “Zincirimi Kırdı Aşk”, yeni şarkıları dışında yaptığı çeşitli sürprizlerle de çok konuşulacak. Mustafa Ceceli dışında herkesin sevgilisi olan ünlüler de albüme katkı koyanlar arasında yer alıyor zira. Müzik dünyamızın kraliçesi olarak tabir edilen Sezen Aksu, uzun yıllardır sektöre damga vuran Ajda Pekkan ve İrem Derici sözünü ettiğimiz isimler arasında.

          Sezen Aksu, “Ayşe” isimli şarkısını vererek albüme imzasını atmış. Şarkıyı bu kez Mustafa Ceceli yorumu ile dinleyeceğiz.

          Ajda Pekkan bizzat yorumu ile albüme emek vermiş. İki şarkıcının düet yaptığı “Peşindeyim” isimli şarkı, albümün en iddialı çalışmalarından.

          Albümdeki bir başka düet çalışması ise İrem Derici’nin yorumcu olarak katıldığı “Kıymetlim” isimli şarkı. Aynı zamanda çıkış şarkısı olarak seçilen eserin söz ve müziği yakından tanıdığımız bir isme, Sinan Akçıl’a ait. Albümün ilk klibi de Umut Eker tarafından bu şarkıya çekildi.

          Toplamda 14 şarkının bulunduğu “Zincirimi Kırdı Aşk”, piyasayı epey hareketlendiren bir albüm olacak.

CEVAP VER