Mango İki Renkli Kemerli Parka

          Havalar ısındıkça üzerimize giydiğimiz kalın kumaştan üretilen kaban ve paltolar, artık fazla gelmeye başladı. Fakat hala üzerimize ceket giyme ihtiyacımız sürmekte. Bu tip havalara uygun olarak üretilmiş, diğer çeşitlerinden farklı olarak ince yapıda tasarlanan, trençkotlara alternatif bir ürün olan bir parka modelini inceliyoruz. En yenileri konuk ettiğimiz sayfamızda, kadın giyiminde öncü bir markayı ağırlıyoruz. Mango İki Renkli Kemerli Parka modeli ile farklı bir alternatif olarak karşınızda.

Mango-İki Renkli Kemerli Parka-en yenileri

          Parka, genellikle askerlerin giydiği kalın, kapüşonlu bir giysi çeşididir. Sonraları yeşil rengiyle devrimin sembolü olmuş bir üründür. Günümüzde ise modanın, biçim ve formunu değiştirerek bizlere tekrar sunduğu parkaların değişik modellerini görmekteyiz. Mango markasının en yeni ürünlerinden biri olan Mango İki Renk Kemerli Parka, diğerlerinden oldukça farklı.

          Mango İki Renkli Kemerli Parka, koton kumaştan üretilmiş bir ürün. Böylece bu model, hava alan bir yapıya sahip. Orta kahverengi renkte tasarlanan Mango İki Renkli Kemerli Parka, kol ve etek yanlarında daha koyu bir renkle hareketlendirilerek, adında geçtiği üzere iki renkten oluşturulmuş. Yakası boyunu kapatan, ayarlanabilir bir kordon ile üretilmiş. Beline istenirse çıkarılabilecek bir kemer eklenmiş.

Mango-İki Renkli Kemerli Parka-en yenileri

          Mango İki Renkli Kemerli Parkanın önünde, iki adet yama şeklinde cep bulunuyor. Uzun kollu ve manşetleri düğmeli olarak tasarlanan Mango İki Renkli Kemerli Parkanın içerisinde astar da kullanılarak, üzerinizdekilere tutunması önlenmiş.

          Trend ürünlere imzasını atan Mango‘nun İki Renkli Kemerli Parka modeli, Mango mağazalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER