Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarası

          Yüzümüzün vitrini kaşlardır. Kaşlar, ifademizi belirler. Bu yüzden biçimleri de bir o kadar önemlidir. Yüz şeklinize uygun kaşlar makyaja da mükemmellik katar. Fakat kaşlarınız düzgün değilse, yeterince iyi görünemeyebilirsiniz. Tersini düşünelim; makyajsızken bile biçimli kaşlarla, ifadeniz de gayet yerinde ve güçlü olur. İşte, kaşlar hayatımızda bu denli önemli bir role sahipler. Bunun için bazı makyaj malzemelerinden yardım almanız mümkün.

Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarası-en yenileri

          O halde sizi Maybelline’in en yenisi Brow Precise Fiber Kaş Maskarası ile tanıştıralım!

          Son yıllarda kalın ve doğal görünen kaşlar moda. Bu yüzden kaşları inceltmek yerine daha doğal ve kalın göstermek adına girişimler yapmak daha doğru olacaktır. Yeni Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarası, kaşlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak ve dolgunluğunu arttıracak bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarası-en yenileri

          Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarasını diğer kaş maskaralarından ayıran en belirgin özellik kesinlikle fırça yapısı. Fırçanın bir tarafı boş, diğer tarafta ise minik dişlerin arasında fiberler bulunuyor. Bu özellik, farklı kaş tipleri için uygulama yaparken size kolaylık sağlayacaktır.

Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarası-en yenileri

          Maybelline Brow Precise Fiber Kaş Maskarası, tek adımda üç farklı işlev ile zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacak bir ürün. Fiber içerikli jel formülü ile kaşlarınızdaki boşlukları doldururken, aynı zamanda kaşlarınızı şekillendirip sabitlemenize de olanak sağlıyor.

          Son olarak Türkiye’ye geçtiğimiz ay gelen ürün, üç farklı renk seçeneği ile şimdiden raflardaki yerini aldı…

CEVAP VER