Dilvin Kolu Fırfırlı Kazak

          Eskilerin tekrar gündeme geldiği moda dünyasında, 70’li yılların ispanyol paça ve kol detayı, günümüzün trend hareketlerinden biri haline geldi. İspanyol dansçılardan esinlenilen bu detay, pantolondan gömleğe, kazaklara her parçada yerini aldı. En yeni ürünlerde, bu moda detayı Dilvin markasının, Dilvin Kolu Fırfırlı Kazak ürününde görüyoruz.

Dilvin Kolu Fırfırlı Kazak-en yenileri

          Hava sıcaklıklarının giderek artmasıyla, yağmurlu ve rüzgarlı havaları yaşamaya başladık. Hala kışın etkisi geçmeden, en yeni ve trend ürünlerden edinemeyenlere, şahane bir kazak alternatifi sunuyoruz; Dilvin Kolu Fırfırlı Kazak. Bu kış pek çok marka, ispanyol detayları kol uçlarında ya da paçada kullanarak sezon ürünlerine tarz parçalar ekledi. Hatta vitrinlere baktığımızda neredeyse çoğu kazak tarzı bu şekilde. Bu sıkıcılığı Dilvin markası, fırfır hareketiyle canlandırmış. Yani kol altından başlayarak üç adet ispanyol kol birleşimi yapmış. Böylece bu kazakla, çok farklı bir model tasarımı oluşturulmuş.

Dilvin Kolu Fırfırlı Kazak-en yenileri

          Dilvin Kolu Fırfırlı Kazak haki, somon ve bordo olmak üzere üç renk tasarlanmış bir ürün. Bel hizasında biten, çok uzun ve salaş olmayan şık bir kazak. Yakası bisiklet türde tasarlanan kazak, tek başına üzerinizde star parça olma adayı bir ürün. Altına giyeceğiniz siyah dar paça bir pantolonla, ofisin en şık kadını siz olabilirsiniz.

CEVAP VER