Bendeniz – O İnsan

          Bendeniz, 90’lı yıllarda pop müzik dünyasına hızlı bir giriş yaparak sahnelerdeki yerini aldı. O dönem içerisinde çok sayıda yorumcu ilk albüm çalışmaları ile aynı amaca ulaşmayı hedeflemişti fakat bugün çok azının kalıcı olabildiğini görüyoruz. Bendeniz ise yüksek satış rakamları elde ettiği ilk albümünden itibaren çizgisini koruyan ve her yeni albümüyle yeniden gündeme gelebilen azınlık içerisinde. En yeni single çalışması “O İnsan”, bugün itibariyle dinleyicilerle buluşuyor.

          Yorumculuğunun yanında söz yazarlığı ve besteciliği ile de bilinen Bendeniz, bu şarkının söz ve bestesine de kendi imza atmış. Uzun bir hazırlık döneminin ardından nihayet rafları süsleyecek single, şarkıcının sevenleriyle hasret gidermesini sağlayacak.

          Albüm içerisinde ayrıca Aykut Gürel ile Suat Aydoğan tarafından hazırlanan farklı versiyon çalışmaları da yer alıyor.

          Çoğu single’da kullanılan remix düzenlemesi bu albüm için de geçerli olmuş. “O İnsan” şarkısının remix versiyonunu gerçekleştiren isimse Tarık İşler.

          Şarkıcının eski hayranlarına nostaljik bir esintiyle gelecek olan şarkı, genç kitlenin onu daha iyi tanıması için de bir fırsat niteliği taşıyor.

CEVAP VER