Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten

          Fondöten tercihleri kişiyi rezil de eder vezir de… Bu yüzden doğru fondötene yatırım yapmak bazen hayat kurtarır. Özellikle cildin kurumaya meyilli olduğu bu soğuk kış günlerinde cildi sağlıklı ve canlı göstermek adına fondötenler biraz daha önem kazanır. Yazın bir allıkla günü kurtarıp bronz tenin keyfini sürerken, kışın güneş ışığına hasret cilt daha solgun gözükür. Ancak hava muhalefeti kusursuz bir ten makyajına sahip olmada engel teşkil etmemeli! Makyaj çantanızdaki doğru ürünlerle bu soğuk günleri bakımınızdan ve güzelliğinizden ödün vermeden atlatmanız mümkün. İşte tam da bu tarz bir ürün Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten, sezonun en yeni ve iddialı fondötenlerinden.

Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten-en yenileri

          Cushion fondötenler makyaj dünyasına bir girdiler, pir girdiler. Aydınlık, doğal, maske gibi durmayan bir cilt görünümü için elinizin gideceği ürünlerden biri kesinlikle Lancome’un Cushion Fondöteni olacaktır. Lancome için oluşturulmuş özel bir formül ile geliştirilen Teint Idole Ultra Cushion Fondöten, yüksek kapatıcılığın yanı sıra, ince ve kremsi bir dokuya sahip. Bu özel formülün sırrı ise, sahip olduğu lif ağlarının, mikro havalandırma sağlayan süngerle başarılı bir şekilde bir araya getirilmesinden kaynaklanıyor.

          Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten, cilde ince bir tabaka olarak yayıldığında yüzünüze kolayca uyum sağlayacaktır. Hafif uygulama ile yaratılabilecek yüksek kapatıcılığa sahip yeni Teint Idole Ultra Cushion Fondöten, gün boyu ağırlık yapmadan, ikinci bir ten gibi cildinizi sararken, aynı zamanda da nemli tutacaktır. Üstelik SPF 50 koruması sayesinde güneşin zararlı ışınlarından da cildinizi koruyacaktır.

Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten-en yenileri

          Cushion fondötenler, likit fondöten taşımanın en kolay yollarından biri. Kolayca çantanıza atıp çıkabileceğiniz Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten, aynı zamanda tekrar doldurulabilme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Lancome’un bu yeni nesil fondöteni, bir fondötenden beklentileri fazlasıyla karşılayan bir ürün.

          Lancome Teint Idole Ultra Cushion Fondöten incecik yapısı sayesinde her cilt tipine ve yaşa uygun bir fondöten. Zamanınız ne kadar kısıtlı olursa olsun, Lancome Cushion Fondöten ile cildinizi saniyeler içinde kusursuz hale getirebilmeniz mümkün!

CEVAP VER