The Lego Batman Movie

          The Lego Batman Movie, ülkemizde 10 Şubat Cuma günü itibariyle izleyicilerin beğenisine sunulacak en yeni filmler arasında.

          “Batman” karakterinin dünya çapında gördüğü ilgiyi hepimiz az-çok biliyoruz. Küçük-büyük milyonlarca hayran kitlesini peşinden sürükleyen bu fenomen kahraman, her yeni projede yüzleri güldürmeye devam ediyor. Bu ilginin daha uzun yıllar süreceği rahatlıkla öngörülebilir ve savunulabilir.

The Lego Batman Movie-en yenileri-2

          ABD ve Danimarka yapımı “The Lego Batman Movie”, yine keyifli bir Batman seyri getiren bir animasyon. Hem çocuklar, hem de büyükler için ortaya çıkarılan eser, kahramanın yeni macerasına ortak ediyor izleyiciyi.

          Filmin yönetmeni Chris McKay. Senaryo ise Seth Grahame-Smith tarafından yazılmış. Karakterlere ses veren oyuncu kadrosunda Will Arnett, Zach Galifianakis, Michael Cera, Ralph Fiennes, Rosario Dawson ve Jenny Slate’i görüyoruz. Bu isimlere ek olarak dünyaca ünlü sürpriz bir isim de var ki, o da Mariah Carey.

The Lego Batman Movie-en yenileri-3

Özet:

          Batman, kendi evinde sessiz ve sakin bir şekilde günlerini geçirmenin keyfini çıkarmaktadır. Birden Robin ve Batgirl hayatına yardımcı olarak girerler ve tam da bu dönemde gelen haber gündemlerini değiştirir. Joker, Gotham’a dair yeni planlar peşindedir ve hepsi bir olup ona müdahale etmek üzere kolları sıvarlar.

CEVAP VER