Oxxo Kadife Pantolon

          Modanın hayatımıza soktuğu parçalardan biri de kısa pantolonlar. Pek çok büyük marka ya da küçük butikte görebileceğiniz, bileğin biraz üzerinde ya da bilekte biten ürünler olarak tasarlanıyorlar. Ofis ortamında kullanabileceğiniz dar modelleri olduğu gibi, daha salaş, günlük hayatta tercih edebileceğiniz modelleri de mevcut. En yenilerde biz daha salaş olarak üretilen Oxxo Kadife Pantolonu inceleyeceğiz.

Oxxo-Kadife Pantolon-en yenileri

          Kimilerine göre eşofman gibi gözüken bu kısa, salaş ürünlere son dönemde semt pazarlarında bile rastlıyoruz. Fakat ürünün bu kadar fazla olması, herkese hitap etmesi anlamına gelmiyor. Özellikle minyon ve hafif kalçaları olan kadınlarda, bol ve salaş durması, kısa olması, onları daha kısa ve şişman gösterebiliyor. Bu nedenle daha uzun ve zayıf kadınlara yakışan bir ürün kısa pantolonlar.

          Oxxo markası da senenin trend kumaşı kadife ile bu tarz bir ürünü tasarlamış. Oxxo Kadife Pantolon, gümüş ve mor olmak üzere iki renk seçeneğine sahip bir ürün. Yüksek bel kullanabileceğiniz, t-shirt ya da bol bir triko ile rahatlıkla tamamlayabileceğiniz bu üründe, iki paçada da yırtmaç hareketi kullanılmış. Kumaşının kadife ve kesiminin bol olmasıyla, Oxxo Kadife Pantolonu kullanırken konforu yaşacaksınız. Altına spor ayakkabı giyip her yere gidebileceğiniz Oxxo Kadife Pantolon, Oxxo mağazalarında ya da web sitesinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER