Karanlığın Elli Tonu

          “Karanlığın Elli Tonu”, erotik öğelerin serpiştirildiği bir dram türü örneği olarak 10 Şubat tarihi itibariyle en yeniler arasında yerini alacak.

          Niall Leonard’ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda oturan isim olarak James Foley’i görüyoruz. Jamie Dornan, Dakota Johnson, Bella Heathcote, Kim Basinger, Eric Johnson, Hugh Dancy, Eloise Mumford ve Marcia Gay Harden gibi isimler oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

          Oyuncu ekibi içerisinde yer alan Kim Basinger, geçmişte en popüler yıldızlardan biri olarak tanıdığımız bir isim. “Bond Kızı” olarak ya da Oscar ödülüne uzanan aktris olarak bir döneme damgasını vuran isimlerden olan Basinger, “Karanlığın Elli Tonu” filminin en hoş sürprizlerinden biri.

          ABD yapımı film, farklı öyküsü ile sinema sanatının gizemli türüne gönül verenlere iki saatlik yeni bir deneyim vaat ediyor.

Özet:

Zengin biri olan Christian Grey ile sevgililik ilişkisi bulunan Anastasia, bir zaman sonra bu ilişkiye son verir. Fakat ayrılık çok uzun sürmez ve çift yeniden bir araya gelme kararı alır. Buna rağmen her ikisini de farklı zorluluklar beklemektedir. Erkeğin geçmişteki şeytanlarla, kadının ise yine erkeğin geride bıraktığı kadınlardan kendisine yönelen nefret ve öfkeyle baş etmek gibi zorunlulukları mevcuttur.

CEVAP VER