Keanu Reeves’in Yeni Filmi: John Wick 2

          John Wick 2, ilk filmin başarısının ardından çekilen bir devam filmi ve aynı zamanda Keanu Reeves’in yeni filmi olma özelliği ile de dikkat çekiyor.

John Wick 2-en yenileri

          Özellikle “Matrix” filmiyle birlikte dünya çapında bir şöhret elde eden ve sonraki filmleri ile de başarısını sürdüren oyuncu, ilk filmde de erkek başrol olarak karşımıza çıkmıştı. Aksiyon türünün bir örneği olan serinin ikinci filminde de benzer bir başarıyla sahne alıyor oyuncu.

          ABD yapımı John Wick 2’de yönetmenlik Chad Stahelski’ye ait. Senaryo tarafında Derek Kolstad ismi var. Filmin müziklerini yapan isimse Tyler Bates olmuş. Oyunculuklarda Keanu Reeves’in dışında Common, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ruby Rose ve Bridget Moynahan gibi oyuncuları görüyoruz.

John Wick 2-en yenileri

          Ülkemizde 10 Şubat tarihi itibariyle vizyonda yerini alacak film, heyecan dolu sahneleri ile türün izleyicisine keyifli anlar yaşatacak.

Özet:
John Wick, suç dünyasında geçirdiği yılların ardından köşesine çekilmiş, sessiz ve dingin bir hayat sürmektedir. Sadece köpeğiyle ilgilenerek günlerini geçirirken, ummadığı durumlarla karşılaşmaya başlar. Bir yerden sonra işler iyice karışır ve bıraktığı suç dünyası onu yeniden içine çekmeye başlar. Olayların gelişmeye başlamasından itibaren kendini Roma’da bulacaktır.

CEVAP VER