H&M Kısa Flanel Gömlek

          Günümüzde, tekstil ürünleri yapımında kullanılan materyalin yani kumaşın, ürünle birlikte anılması, oldukça sık rastladığımız bir durum haline geldi. Eskiden içindeki etikete bakıp öğrendiğimiz kumaş yapısı, artık çoğu marka tarafından satış lansmanlarında müşterilere sunuluyor. H&M’in en yeni ürünlerinden biri olan H&M Kısa Flanel Gömlek, bu ürünler arasında yer alıyor.

          Gömlek deyip geçmeyelim, çünkü pek çok model ve tarzı mevcut. Beli pensli, erkek tipi penssiz, salaş, kısa, uzun, yakasız, yakalı gibi birçok türü var. Hatta yakalı ise yaka çeşitleri, listeyi daha da uzatıyor. Bunun nedeni, herkes tarafından çok talep gören gömleğin, çeşitlerinin farklı mekanlara ve farklı tarzlara hitap etmeleri. Şöyle bir düşündüğünüzde gömlek, belki de dolabınızda en fazla bulunan parça olabilir. H&M markasının, en yeni ürünlerinde bize sunduğu model ise, tam bir kurtarıcı ve aynı zamanda star parça olarak tasarlanmış.

H&M- Kısa Flanel Gömlek-en yenileri

          H&M Kısa Flanel Gömlek, isminde de geçtiği gibi flanel kumaştan üretilmiştir. Bu kumaş türü, sıcak tutan yapısı ve hafif olması sebebiyle tekstil sektöründe tercih edilen bir kumaştır. Düz siyah ve siyah-beyaz kareli olmak üzere iki rengi bulunan model, diğer gömleklere göre daha kısa olarak tasarlanmış ve etekleri senenin modası püskül detayıyla hareketlendirilmiştir. Ayrıca önünde iki kapaklı cebi bulunan H&M Kısa Flanel Gömlek, kısa kazakların içine giymeniz için şahane bir alternatif.

          H&M Kısa Flanel Gömlek, farklı tarz ve çeşit arayan kadınları H&M mağazalarında bekliyor.

CEVAP VER