Ferhat Göçer – Aşkın Mevsimi Olmaz Ki

          Türk Pop Müziği dünyasına giriş yaptığı ilk albümden itibaren hep popüler kalmayı başaran Ferhat Göçer’in en yeni albümü “Aşkın Mevsimi Olmaz Ki”, önümüzdeki günlerde piyasada olacak.

          Geçtiğimiz yılın tamamını bu albüm için çalışarak geçiren şarkıcı, “Aşkın Mevsimi Olmaz Ki” adlı şarkısını albümden önce yayına verdi. Müzik platformlarında dönmeye başlayan şarkının şimdiden büyük ilgi gördüğü söylenebilir.

Ferhat Göçer-Aşkın Mevsimi Olmaz Ki-en yenileri

          12 şarkı ile oluşturulan albüme ismini veren şarkı, Gökhan Örs tarafından ortaya çıkarılan bir çalışma. Profesyonelliğe adım atmayan ya da henüz popüler olmamış müzisyenlere ait şarkılara her albümünde yer veren şarkıcı, dokuzuncu albümünde de geleneği bozmamış. Şarkının düzenlemesi içinse piyasadaki en önemli aranjörlerden biri olan Ozan Doğulu seçilmiş.

          Şarkı ve albümün ilk klibinin yönetmenliğini Murad Küçük üstlenmiş. Görüntü yönetmenliğinde ise Uğur İçbak ismini görüyoruz. Kısa bir öykü ile oluşturulan klip, şarkı gibi duygusal anlar yaşatan bir mizansene sahip.

          DMC etiketi ile raflara ve dinleyicilere ulaşacak albüm, özellikle çıkış parçasıyla şarkıcının içine sinen bir albüm olmuş. Sevenlerinin de onunla aynı duyguları paylaşacağını kestirmek zor değil.

CEVAP VER