Pantene Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremleri

          Saçların sağlıklı bir şekilde uzaması, kırılmaması, dökülmemesi, ipeksi ve parlak bir görünüm kazanması için şampuanlar ve bakım kremleri büyük önem taşıyor. P&G’nin dünya lideri saç bakım markası Pantene, dünyada bir ilki gerçekleştirerek ürettiği en yeni formüle sahip Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremleri ile kadınları sağlıklı görünen saçlara bir adım daha yaklaştırıyor.

          Çevresel etkenlerden, boyadan, ısıdan yıpranan ve zarar gören saçlarımızı iyileştirmek için genelde soluğu kuaförlerde alırız ve saçlarımızı kestiririz. Ancak yeni Pantene Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremleriyle artık saçlarınızı kestirmek zorunda kalmayacaksınız! Uzun saç hayatımıza tekrar geri dönüyor.

Pantene Akıllı Pro-V Şampuan-Saç Bakım Kremleri-en yenileri

          Yeni Pantene Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremlerinin en dikkat çekici özelliği bu ürünlerin saçı tanıyor olması. Böylece sorunun nerede olduğunu tespit ederek ona en uygun bakımı sağlıyor ve son santimine kadar güçlendiriyor. Akıllı Pro-V Formülünün özelliği şöyle; ürünler saçın boyuna ve ucuna nüfus ediyor. Aynı zamanda saçtaki hasar neredeyse, hasarlı bölgeyi belirleyip, o noktaya gerekli bakımı yapıyor. Yeni Pantene Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremleri, içindeki besleyici lipitler sayesinde kökten uca kadar zarar görmüş kısımları onarmak için harekete geçiyor. Aynı zamanda saç tellerini daha yumuşak, parlak ve dayanıklı yapıyor.

          Yeni Pantene Akıllı Pro-V formülü ilk defa tanıştığımız bir formül. Yurt dışında da ilk kez piyasaya çıkacak olan bu formül daha önce hiç görülmemiş inovatif bir saç bakım ürünü olması özelliği ile dikkat çekiyor.

          Saçlarımız, kendimizi güzel hissetmemizi sağlayan en önemli parçalarımızdan biri. Pantene Akıllı Pro-V Şampuan ve Saç Bakım Kremleri sayesinde kırık uç diye bir sorun artık ortadan kalkıyor. Böylece siz de 2017’de saçlarınızın uzamasına imkân verebilirsiniz…

CEVAP VER