Zara Sırtı Açık Elbise

          Acilen yapılan planlar, doğum günleri, şirket yemekleri, kısacası tüm kutlamalarda her  kadının dolabında kurtarıcı elbiselerin olması şart. Çünkü bu gibi durumlarda alışverişe çıkıp deneme yapacak ya da kargo siparişi verip beklenecek vakit yaratılamıyor. Biraz olsun farklı gözükmek istiyorsanız, bu kadar kısa süre içerisinde bunu gerçekleştirebilmek neredeyse imkansız. Tam da bu anların kurtarıcısı bir elbise, Zara markasının en yeni ürünleri arasında sunulmuş. Dumanı üzerinde Zara Sırtı Açık Elbise karşınızda.

Zara-Sırtı Açık Elbise-en yenileri

          Zara gerek ürün kalitesi, gerek trend ürünleriyle her sezon farklı ve cezbedici modelleriyle bizi kalbimizden vuran markalar arasındadır. Bu sezon da sıra dışı bir elbise ile bizlere farklı bir parça öneriyor marka. Sırt kısmı yarım açık, diz altı ve siyah renk tasarlanan elbisenin arkadaki açık kısımlarında iki yandan sarkan iki bağcık kullanılmış. Bu bağcıklarla Zara Sırtı Açık Elbise’yi ister önden, ister arkadan kuşak gibi bağlayarak giyebilirsiniz. Zara Sırtı Açık Elbise’de dekolte sırt kısmında yer aldığı için elbisenin yakası yuvarlak ve kolları uzun bırakılarak ürün tamamlanmış. Büyük oranda elastik kumaştan üretilen üründe ayrıca az oranda naylon da kullanılmış.

          Gündüz bir sneaker ayakkabı, akşam ise bir topuklu ayakkabı ile kolayca kombinleyerek tek parçada şıklığı yakalamanıza imkan sunan bu ürün, Zara’nın en yeni ürünlerinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER