Yusuf Güney – Sualsiz

Yusuf Güney – Sualsiz

          Yusuf Güney, yaklaşık on senedir Türk Pop Müziği içerisinde çalışmalarını sürdüren, albümleri beğeniyle karşılanan seslerden biri. Onu ilk olarak Rafet El Roman ile birlikte sahne aldığı, ona vokal yaptığı zamanlarda tanıdık. İngiltere’de yaşarken birden ülkemize dönen ve hayatına bambaşka bir doğrultuda devam eden biri Yusuf Güney. Yorumculuğunun yanında söz yazarlığı ve beste de üreten bir kişiliğe sahip. Farklı dillerdeki şarkıları taklit etmesiyle eğlendirici bir yönü de var. Zaten birçok yabancı dili konuşabilmesi ile de biliniyor.

          Yeni klip haberiyle hayranlarını sevindiren şarkıcı, daha önce yaptığı her albümün ardından daha fazla kişiye ulaşmayı başardı. Son albümü olan “Bir Sevda Masalı” ile hatırı sayılır sayıda ulaşan Güney’in son klibine konu olan şarkısı ise “Sualsiz”.

          Şarkıcı, klibin çekimleri için Almanya‘nın Berlin şehrini tercih etmiş. Türkiye’den tüm dünyaya yayılan ünü ile bilinen boksör Avni Yıldırım, klipte yine bir boksörü canlandıran Yusuf Güney’e eşlik eden isim olmuş.

          Yönetmenliğini Deniz Akel‘in yaptığı klip için şimdilik teaser yayınlandı ve çok kısa bir süre sonra ekranlarda dönmeye başlayacak.