Loreal Infaillible Total Cover Kapatıcı Paleti

          Konu sivilce izleri, gözaltı morlukları, ciltteki renk eşitsizlikleri olduğunda kapatıcılar kadim dostlarımızdan. Her zaman olduğu gibi en yeni ürünler ve makyaj çantanızdan eksik etmemeniz gerekenlere yer verdiğimiz sayfamızda bugünkü konuğumuz Loreal Infaillible Total Cover Kapatıcı Paleti.

L’Oreal Infallible Total Cover Kapatıcı Paleti-en yenileri

          Her kadının makyaj çantasında mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri de kapatıcılardır. Çünkü uzun yıllar boyunca kapatıcılar biz kadınların kusurlarını gizlemesi yolunda kurtarıcısı oldu. Cilt kusurlarını gizleyen, sivilce izlerini görünmez yapan kapatıcılar sayesinde vücudumuzdaki dövmeler de dâhil olmak üzere istemediğimiz her detayı gizleyebildik ve de yüzümüzde vurgulamak istediğimiz bölgeleri ön plana çıkarabildik. Son zamanlarda fark ettiğiniz üzere kapatıcılar artık yalnızca cilt tonlarında değil. Bunun yerine yeşil, mor, pembe, sarı, turuncu gibi gökkuşağı renginde kapatıcılar mevcut. Loreal Infaillible Total Cover Kapatıcı Paleti de içerisinde beş farklı renk barındıran en yeni kamuflaj paletlerinden biri.

L’Oreal Infallible Total Cover Kapatıcı Paleti-en yenileri

          Savaş boyalarını sürmüş gibi görünen makyajlı yüzler dikkatinizi çekmiştir. Renkli kapatıcıları doğru bölgelere uyguladıktan sonra iyice dağıttığınızda pürüzsüz bir ten görünümü elde etmeniz mümkün! Her bir rengin farklı bir görevi var. Loreal Infaillible Total Cover Kapatıcı Paletinde bulunan renklerin görevleri ise şu şekilde:

Bej üçlüsü: Gözaltı morlukları ve lekeler gibi cilt kusurlarını kapatır.

Mor Renk: Koyu renkli halkalar ve damarlı görünümü gizler. Cildi aydınlatmaya yardımcı olur.

Yeşil Renk: Kızarıklıkları gizler.

L’Oreal Infallible Total Cover Kapatıcı Paleti-en yenileri

          Bildiğiniz gibi zıt renkler birbirini nötrler. Loreal Infaillible Total Cover Kapatıcı Paleti sayesinde nötrlediğiniz yerin üzerine normal kapatıcınızı ya da fondöteninizi uygulandığınızda problem ortadan kalkacak ve o bölge aydınlık ve pürüzsüz gözükecektir. Bu yüzden normal kapatıcının yanı sıra makyaj çantanızda bir de renk düzenleyici bir kapatıcı bulundurmanız makyaj uygulamanızda sizi bir seviye yukarı taşıyacaktır.

L’Oreal Infallible Total Cover Kapatıcı Paleti-en yenileri

CEVAP VER