Ayşegül Aldinç – Aşk Gelince (feat. Yüksek Sadakat)

          Ayşegül Aldinç, ülkemizde uzun yıllardır güzelliği ve yorumu ile büyük beğeni kazanan kadın şarkıcılardan biri. Muzip karakteri ve yazıları ile renkli bir kişiliğe sahip. Bunca yıldır şöhretin üst sıralarında yer almasına rağmen eskimeyen, yaş aldıkç değerlenen biri olması da onu özgün kılıyor. Diğer yetenekleriyle gündeme gelse de müzikle olan bağını hiç koparmayan şarkıcı, en yeni klibi “Aşk Gelince” ile yine adından söz ettirecek. Aldinç’in Yüksek Sadakat ile birlikte seslendirdiği şarkı, hayranları tarafından büyük ilgi görmüştü.

          Aşk Gelince, şarkıcının en son çıkarmış olduğu “Sek’iz” isimli albümde yer alıyor. Şarkıya çekilen klip ise albümün dördüncü klibi olarak kayıtlara geçecek.

Ayşegül Aldinç-Aşk Gelince-en yenileri-2

          Şarkının hem sözü, hem de müziği Kutlu Özmakinacı tarafından üretilmiş. Düzenleme kısmında ise yine Yüksek Sadakat grubunu görüyoruz.

          Klibin yönetmenliğinde Murat Joker, görüntü yönetmenliğinde ise Varol Şahin‘i görüyoruz.

          Klip için İstanbul Maslak sınırları içerisinde yer alan VSG Stüdyoları seçilmiş. Kalabalık bir ekip oluşturularak gerçekleşen çekimler 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmış.

          Çok kısa bir zaman içerisinde dönmeye başlayacak klip ekranları renklendirecek ve Ayşegül Aldinç hayranları için güzel bir sürpriz olacak.

CEVAP VER