Vixole E-Sneaker

Vixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileriVixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileriVixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileri

          Akıllı ürünlere her gün yenilerinin eklendiği günümüzde bu sefer alışılmışın dışında bir ürün görmekteyiz. Dünyanın özelleştirilebilir ekrana sahip ilk ayakkabısı Vixole E-Sneaker.
Vixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileri

          Görünümü ile standart bir ayakkabı izlenimi veren Vixole E-Sneaker, arka kısmına yerleştirilmiş LED ekran ile o kadar da normal bir ayakkabı olmadığını hissettiriyor. Herhangi bir akıllı telefona yüklenebilen uygulaması ile bu ekran kişiselleştirilebiliyor.

Vixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileri

          Vixole, Basic, Plus ve OLED olarak üç farklı model ile müşterilerin beğenisine sunulmuş. Basic modelinde adından da anlaşılacağı gibi temel bir sistem kullanılırken, Plus ve OLED modellerinde ekstra özelliklere yer verilmiş. Bu modellere yerleştirilen çoklu sensörler ile hareket ve ses algılama, adım sayma gibi özellikler eklenmiş. Ayrıca NFC desteği ile bu ayakkabıya sahip iki farklı kişi ayakkabılarını birbirilerine 3 saniye boyunca temas ettirerek iletişim bilgilerini paylaşabiliyorlar. Şimdilik çok gerekli bir özellik gibi görünmese de, bu teknolojinin geleceğin yapı taşlarından olacağının işaretini veriyor. Basic ve Plus modellerinde LED ekrana sahip olan bu ayakkabılar, OLED modeli ile adından da tahmin edilebileceği gibi OLED ekranla geliyor.

Vixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileri

          Tamamen su geçirmez bir yapıya sahip olan Vixole E-Sneaker, 8 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Bütün modellerinde kablosuz şarj desteği bulunan bu ayakkabılar, şarj ünitesinin üzerine konulduğunda kendiliğinden şarj olmaya başlıyor ve 2 saatte pilini tamamen doldurabiliyor. Basic model 150$, Plus model 195$ ve OLED model 300$’lık fiyat etiketlerine sahip. Alışılmışın dışına çıkmak isteyenler için güzel bir tercih olan Vixole E-Sneaker, akıllı ayakkabı piyasasının da gelişiminde büyük bir rol oynayacağa benziyor.

Vixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileri

Vixole-E-Sneaker-LED-Akıllı Ayakkabı-en yenileri

 

CEVAP VER