Frea Isadora Bluz

          Moda dünyasındaki farklı seçenekler bizi her zaman heyecanlandırır. Tasarımcılar da bu konuda birbirleriyle kıyasıya rekabet içerisindedir. Özellikle kadın giyimi söz konusu olduğunda ise bu rekabet daha da artar. En yeni giysileri ağırladığımız bölümümüzde bu kez, moda dünyasında daha çok yeni olsa da başarı kazanmış bir markaya yer vereceğiz. Frea markasının en yeni ürünü Frea Isadora Bluz’u inceliyoruz.

Frea Isadora Bluz-en yenileri

          Bluz, pek çok pantolon-etek kombinini tamamlayan ve havasıyla klasik tadı yakalamanızı sağlayan bir parçadır. Ofis şıklığında çok fazla tercih edilen gömleklere birer alternatif olarak kullanılır. Biçim, kumaş ve renk alternatifleriyle moda unsurlarını rahatlıkla üzerinde barındırdığı için de bir taşla iki kuş vurabilmenize olanak sağlarlar. Bu tarz bir bluzu 2016 yılında kurulan Frea markasının Frea Isadora Bluz ürününde görüyoruz.

          Nil Ertürk tarafından kurulan marka, mükemmel kalıp ve göz alıcı kumaşları bir araya getiren, zamansız ve günlük kıyafetlerin peşinde olan bir kadın markası kimliğindedir. Bunu da açıkça Frea Isadora Bluz’da rahatlıkla görebilmekteyiz. Senenin modası kadifeden, önden düğmeli, V yakalı, rahat kesime sahip, düğmeli/manşetli, gri renk tasarlanan ürün, iki farklı şekilde giyilebilmekte.

Frea Isadora Bluz-en yenileri

          Ürünlerinin kendine has bir tarzı olan, kim olduğunu ve ne istediğini bilen kadınların sahip olduğu özgüveni ürünlerine yansıtan Frea’nın en yeni ürünlerini sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER