Fox Tv Yeni Dizi – Savaşçı

          Fox Tv‘nin en yeni dizi projelerinden biri “Savaşçı” ve şu anda hazırlıkları hummalı bir şekilde sürüyor.

          Türk Silahlı Kuvveteri‘nde özel bir yeri olan “Bordo Bereliler” mensubu bir timin kahramanlık öyküsünden yola çıkılarak çekilen dizi, dönemin en farklı ve özgün dizisi olacak.

          Tarihin çoğu zaman diliminde savaşlarla yoğrulan, nice kahramanlıklara imza atan ve gerektiğinde gözünü kırpmadan canını veren askerlerimizin anlatıldığı bir yapım olacak dizi. Çok da eski olmayan bir dönemde topyekün birlik olarak kurtuluş mücadelesi vermiş bir toplum ve geleneği yücelten yeni bir örnek olacak.

          Dizinin senaristliğini Süleyman Çobanoğlu üstlenirken, Limon Film yapımcılığında gerçekleşiyor eser. Uzun bir hazırlık döneminin ardından yayına çıkacağı kanalın da kesinleşmesiyle birlikte Mart ayında seyirciyle buluşmuş olacak. Ayrıca diziye dair bir tanıtım videosu da kısa bir süre önce yayına girdi.

          Bu türden dizi sayısının gün geçtikçe arttığı ve aynı oranda karşılık bulduğu günümüzde, bu durumun daha kaliteli işler çıkmasını sağladığını söyleyebiliriz. Bu dizinin de ekranlarda hayat bulmasının ardından yeni projelere daha çok önem verileceği açık.

CEVAP VER