Sevtap Ünal: Bu Kavga Çok Hüzünlü

          Sevtap Ünal, “Bu Kavga Çok Hüzünlü” albümü ile en yeniler kategorisinde yer buluyor.

          Son yıllarda müzik piyasasına eklenen isimlerden biri Sevtap Ünal ve derinden bir ilerleyişle kariyer yolculuğunu sürdürüyor. Onu farklı kılan özelliği ise çok yönlü olması ve farklı alanlarda da başarılı çalışmalar yapması.

          Moda sektöründe bir şirketin kurucu ortaklarından biri olup yurtdışında da adını duyurma başarısı göstermiş Sevtap Ünal. Hatta müzikle modayı birleştirdiği projeler üreterek yine yurtdışı çalışmalarını renklendirmiş.

          Söz yazarı ve besteci olarak da dikkat çekiyor şarkıcı. Hatta şiir de yazıyor ve bir şiir projesinde de kendini göstermişliği mevcut.

Sevtap Ünal-Bu Kavga Çok Hüzünlü-en yenileri-2

          Şarkıcının müzik piyasası ve dinleyicilerine armağan ettiği ilk albüm “İnsanlar Arabalar ve Rüzgar Geçti Aramızdan” olmuş ve takdir kazanmıştı. Cover çalışmaları ve farklı sesi ile kendine özgü bir yer edinenler arasına katıldı.

          11 şarkı ile oluşturulan “Bu Kavga Çok Hüzünlü”, şarkıcının ikinci albümü olarak müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Bu albümde de söz ve beste işini başkalarına bırakmayan şarkıcı, tüm şarkılarının altına kendi imzasını atmış. Düzenlemeler ise Evren Arkman tarafından kotarılmış.

          Kendine özgün sesi ve tarzıyla sağlam adımlar atan şarkıcının bu albümle birlikte çıkışını yükselteceğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER