Clinique Aromatics In Black

          Kendimizi tümüyle bir mevsime hazırladığımızda, onun ruhunu da yakalamış oluruz. Sezonun trendlerine göre dolaplarımızı yenileriz. Hatta parfümlerimizi bile o mevsime göre seçeriz. Yazın daha enerjik ve hafif kokulara yönelirken, havalar soğuyunca daha dikkat çekici ve iddialı aromalar ilgimizi çekmeye başlar. Clinique markasının en yeni parfümlerinden Aromatics In Black de bu tür kokulardan biri.

          Herkesin “Hangi tip parfümlerden hoşlanıyorsun?” sorusuna muhakkak bir cevabı vardır. Bilinçli ya da bilinçsiz, kimi taze çiçek kokularını sever, kimi baharatlara dayanamaz, kimi de meyveli ve tatlı kokuların peşinden koşar. Parfüm, kişiliğimizi yansıtan bir parçamız gibidir. Bu nedenle kendimizi tanıma yolunda muhakkak birden çok parfüm arayışımız olmuştur. Eğer siz de arayışa hâlâ devam edenlerdenseniz, kış sezonunun en iddialı parfümlerinden biri olan Clinique Aromatics In Black’e bir şans vermek isteyebilirsiniz.

          Bazı kokular karanlığın gücünü arkalarına alırlar. Bu karanlık parfümler genelde sizinle birlikte, girdiğiniz ortamı da etkisi altına alır. Clinique Aromatics In Black, iddialı kadınların mutlaka denemesi gereken, içerisinde meyve ve çiçek notaları barındıran, baştan çıkarıcı bir koku.

          Clinique Aromatics In Black parfüm, açılışı bergamot ve turunçgillerle yapıyor. Üst notalarda bulunan erik yaprağı, pembe greyfurt ve İtalyan bergamotu dikkatleri hemen üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Orta notalardaki Osmanthus çiçeği ve portakal çiçeğinin yasemin ve zambak ile buluşması kadınsı yanınızı ortaya çıkaracaktır. Alt notalardaki laden reçinesi, güve otu ve Hint baklası yoğun, ancak rahatlatıcı bir sıcaklık ile modern zarifliğin imzası haline gelecektir.

          Clinique Aromatics In Black ile bu güzel ve iddialı notaları teninizde yaşatmanız mümkün! Kendiniz için doğru parfümü seçmek önemlidir, çünkü sizinle özdeşleşen bir parfüm kendinizi dışarı yansıtmanın en vurucu yoludur.

CEVAP VER