Avon Care Yulaf ve Papatya Özlü El Kremi

          Kışın soğuk havalar çoğumuz için baş belası olabiliyor. En dıştan en içe kadar kendimizi korumamız gerekiyor. Cildimizin bu soğuk havalara karşı verdiği reaksiyon çoğunlukla kuruluk oluyor. Bunun da en çok görüldüğü yerlerden biri ellerimiz. Ellerimizde oluşan kırışıklıkların en önemli sebeplerinden biri olan kuruluk soğuk havaları seviyor. Bu nedenle kış ayları boyunca çantanızda bir el kremi bulundurmak kurtarıcınız olacaktır. İşte tam da ihtiyacınız olan kurtarıcı Avon markasının en yenilerinden olan Avon Care Yulaf ve Papatya Özlü El Kremi.

          Ellerimiz dış etkenlere en çok maruz kalan yerlerin başında gelir. Kullandığımız deterjanlardan soğuk havaya kadar her şeyden önce ve en çok ellerimiz etkilenir. Bu yüzden lekelenme, çillenme, kuruma ve kırışmanın en erken görüldüğü yerlerden biridir. Dolayısıyla her daim göz önünde olan ellerimize ihtiyacı olan bakımı yapmamız şart! Yüzümüz ve vücudumuz için nasıl ayrı ayrı nemlendirici kremler kullanıyorsak, ellerimiz için de aynı durum geçerlidir. Cildinizin çok seveceği, yulaf ve papatyayı bu üründe bir araya getiren Avon Care Yulaf ve Papatya Özlü El Kremi, cildinizin çok daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayan ve ellerinizi mükemmel şekilde nemlendiren bir el kremi. İçerisinde bulunan yulaf ezmesi ve E vitamini cildi beslemeye ve rahatlatmaya yardımcı nitelikte.

          Ellerinizi düzenli nemlendirirken tırnaklarınızı da ihmal etmemeniz gerekir. El ve tırnak bakımı, hem sağlığımız hem de görüntümüz için çok önemlidir. Biriyle tanışmak için bile ilk yaptığımız şey elimizi uzatıp tokalaşmak oluyor. Yeni Avon Care Yulaf ve Papatya Özlü El Kremi, tırnaklarınız ve kütikülleriniz için de ideal bir ürün. Yulaf ve papatya özleri ile tırnak ve kütiküllere bakım yapmanıza ve manikürlü bir el görüntüsüne sahip olmanıza imkân sağlıyor.

          Avon ürünleri ile ilgili ayrıntılı ipuçları almak için Avon Üyelik sorularının bulunduğu bir blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Öte yandan Avon ürünlerine çok daha uygun fiyatlara ulaşmak içinse Avon Kayıt Formu‘nu doldurup, en kısa sürede bir Avon Temsilcisi olabilirsiniz!

CEVAP VER